Pies adoptowany

Nowe edycje: 18.05.2024 / 22.06.2024

Szkoła dla Psów LIM

Wolontariat w schronisku i fundacjach

Istotną częścią naszej działalności jest świadczenie pomocy psom, które czekają na adopcje w schroniskach i fundacjach działających na rzecz bezdomnych zwierząt. Psy takie wymagają często bardzo ukierunkowanej pracy, co jest spowodowane niewystarczającą socjalizacją oraz tym, że zostały one z różnych przyczyn porzucone. Adopcja to dla nich bardzo często ostatnia szansa na nowy dom.

Zajęcia z wolontariuszami pozwalają na budowanie właściwej więzi między porzuconymi psami a nowymi opiekunami, poznanie problemów psów i ich rozwiązanie, zanim pies trafi do adopcji.

Szkolenie dla psów adoptowanych

Wszystkie psiaki, które zostały adoptowane ze schronisk, fundacji, a także wszelkich stowarzyszeń działających na rzecz zwierząt bezdomnych otrzymują rabat na podstawie umowy adopcyjnej na jedno ze szkoleń grupowych w zakresie podstawowego posłuszeństwa.

Kurs w dużej mierze pomoże psu zaadaptować się do nowej życiowej sytuacji oraz nawiązać bliską więź z właścicielem.

Oferta ważna do pół roku od dnia przysposobienia pupila.


Prowadząca

GRAŻYNA WILIŃSKA

Z miłości do zwierząt w 1994 roku założyłam Szkołę dla Psów LIM. Jestem absolwentką Animal Training Academy, behawiorystą Coape, wykładowcą TEB oraz trenerem i jako jedyna na Opolszczyźnie posiadam państwowe uprawnienia do szkolenia psów wydane przez Związek Kynologiczny w Polsce. Moim pierwszym profesjonalnie wyszkolonym psem był owczarek niemiecki (egzamin IPO 3 stopnia ), który dał początek mojej pasji. W przeszłości byłam opiekunem dwóch rottweilerów – Bartka i Maćka (egzamin PT z oceną doskonałą). W chwili obecnej mieszkam z adopciakiem psem Fidkiem i suczką rasy berbet Bonitą, oba towarzyszą mi na zajęciach.


Prowadząca

MAŁGORZATA FRĄCZ

Jestem pasjonatką i praktykiem szkolenia psów, a także wielką miłośniczką kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM pracuję od wielu lat. Zaczynałam jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Jestem właścicielką sześciu psów: sznaucera miniaturowego – Jasna, gryfonika brukselskiego- Antka, dwóch affenpinscherów- Felka i Koli, rosyjskiej bolonki kolorowej- Omara oraz chongqing doga- Yuuko, z którmi ćwiczę Nosework, Rally-O, Obedience oraz tropienie użytkowe. Z sukcesami wystawiam swoje psy na wystawach krajowych i międzynarodowych w Polsce i poza nią. Z wykształcenia jestem nauczycielem, co przekłada się na umiejętne i profesjonalne przekazywanie własnych doświadczeń oraz wiedzy, podczas prowadzonych zajęć.

Galeria:


Szkoła dla Psów LIM

Nie kupuj kota w worku!

Postaw na doświadczenie! Jako jedyni w Opolu możemy pochwalić się kadrą posiadającą uprawnienia Instruktora Szkolenia Psów przyznane przez ZKwP.

telefon: +48 602 62 42 60