Przygotowanie do egzaminów PT, BH, Testów psychicznych

Nowe edycje: -.2024 /-.2024

Szkoła dla Psów LIM

Cel:

W naszej Szkole przygotowujemy psy do egzaminów PT,BH i testów psychicznych ras według regulaminu Związku Kynologicznego w Polsce.

Dla kogo:

Kurs skierowany jest do osób, które ukończyły szkolenie podstawowe. Z każdym ustalamy indywidualny plan treningów dostosowany według potrzeb i możliwości psa. 

Program:

Pokonywanie toru składającego się z kilkunastu tabliczek / stacji np:

  • doskonalenie chodzenia przy nodze w kontakcie według schematu wymaganego na egzaminie
  • praca nad regulaminowym aportem- również przy użyciu drewnianego koziołka
  • utrwalenie (ewentualnie korekta) pozostałych ćwiczeń wymaganych na egzaminie

Czas trwania:

  • 8 spotkań dwa razy w tygodniu / 60 min

Cena:

  • Za przygotowanie psa do egzaminów i testów cena jest ustalana indywidualnie na podstawie aktualnego etapu wyszkolenia psa oraz rodzaju egzaminu, do którego pies jest przygotowywany ( poniżej linki do regulaminów, które proszę umieścić )


Prowadząca

GRAŻYNA WILIŃSKA

Z miłości do zwierząt w 1994 roku założyłam Szkołę dla Psów LIM. Jestem absolwentką Animal Training Academy, behawiorystą Coape, wykładowcą TEB oraz trenerem i jako jedyna na Opolszczyźnie posiadam państwowe uprawnienia do szkolenia psów wydane przez Związek Kynologiczny w Polsce. Moim pierwszym profesjonalnie wyszkolonym psem był owczarek niemiecki (egzamin IPO 3 stopnia ), który dał początek mojej pasji. W przeszłości byłam opiekunem dwóch rottweilerów – Bartka i Maćka (egzamin PT z oceną doskonałą). W chwili obecnej mieszkam z adopciakiem psem Fidkiem i suczką rasy berbet Bonitą, oba towarzyszą mi na zajęciach.


Prowadząca

MAŁGORZATA FRĄCZ

Jestem pasjonatką i praktykiem szkolenia psów, a także wielką miłośniczką kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM pracuję od wielu lat. Zaczynałam jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Jestem właścicielką sześciu psów: sznaucera miniaturowego – Jasna, gryfonika brukselskiego- Antka, dwóch affenpinscherów- Felka i Koli, rosyjskiej bolonki kolorowej- Omara oraz chongqing doga- Yuuko, z którmi ćwiczę Nosework, Rally-O, Obedience oraz tropienie użytkowe. Z sukcesami wystawiam swoje psy na wystawach krajowych i międzynarodowych w Polsce i poza nią. Z wykształcenia jestem nauczycielem, co przekłada się na umiejętne i profesjonalne przekazywanie własnych doświadczeń oraz wiedzy, podczas prowadzonych zajęć.

Galeria:


Szkoła dla Psów LIM

Nie kupuj kota w worku!

Postaw na doświadczenie! Jako jedyni w Opolu możemy pochwalić się kadrą posiadającą uprawnienia Instruktora Szkolenia Psów przyznane przez ZKwP.

telefon: +48 602 62 42 60