Luźna smycz

Nowe edycje: 15.06.24 / 20.07.24

Szkoła dla Psów LIM

WARSZTATY

Warsztaty przeznaczona są dla psów powyżej 5 miesiąca życia, bez względu na stopień wyszkolenia.

Cel warsztatów

Praca nad spokojnym chodzeniem z psem na luźnej smyczy bez skakania, ciągnięcia, gryzienia czy szczekania. 

Poznanie technik, które pomogą Wam zapanować nad psem podczas codziennych spacerów. Ponadto pomożemy prawidłowo dobrać sprzęt spacerowy tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby psa.

Program kursu:

  • skupienie uwagi na przewodniku
  • opanowanie emocji przy wychodzeniu na spacer
  • komunikacja z psem za pomocą smyczy
  • nauka rezygnacji
  • spokojne mijanie innych psów i ludzi

Czas trwania kursu

  • cztery lekcje po 60 min
  • raz w tygodniu

Cena kursu

  • 480 zł


Prowadząca

GRAŻYNA WILIŃSKA

Z miłości do zwierząt w 1994 roku założyłam Szkołę dla Psów LIM. Jestem absolwentką Animal Training Academy, behawiorystą Coape, wykładowcą TEB oraz trenerem i jako jedyna na Opolszczyźnie posiadam państwowe uprawnienia do szkolenia psów wydane przez Związek Kynologiczny w Polsce. Moim pierwszym profesjonalnie wyszkolonym psem był owczarek niemiecki (egzamin IPO 3 stopnia ), który dał początek mojej pasji. W przeszłości byłam opiekunem dwóch rottweilerów – Bartka i Maćka (egzamin PT z oceną doskonałą). W chwili obecnej mieszkam z adopciakiem psem Fidkiem i suczką rasy berbet Bonitą, oba towarzyszą mi na zajęciach.


Prowadząca

MAŁGORZATA FRĄCZ

Jestem pasjonatką i praktykiem szkolenia psów, a także wielką miłośniczką kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM pracuję od wielu lat. Zaczynałam jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Jestem właścicielką sześciu psów: sznaucera miniaturowego – Jasna, gryfonika brukselskiego- Antka, dwóch affenpinscherów- Felka i Koli, rosyjskiej bolonki kolorowej- Omara oraz chongqing doga- Yuuko, z którmi ćwiczę Nosework, Rally-O, Obedience oraz tropienie użytkowe. Z sukcesami wystawiam swoje psy na wystawach krajowych i międzynarodowych w Polsce i poza nią. Z wykształcenia jestem nauczycielem, co przekłada się na umiejętne i profesjonalne przekazywanie własnych doświadczeń oraz wiedzy, podczas prowadzonych zajęć.

Galeria:


Szkoła dla Psów LIM

Nie kupuj kota w worku!

Postaw na doświadczenie! Jako jedyni w Opolu możemy pochwalić się kadrą posiadającą uprawnienia Instruktora Szkolenia Psów przyznane przez ZKwP.

telefon: +48 602 62 42 60