Konsultacje indywidualne

Nowe edycje: —.2024 / —.2024

Szkoła dla Psów LIM

Konsultacje indywidualne

Kiedy zwrócić się do specjalisty?

Kim jest BEHAWIORYSTA ?

Specjalista, który zawodowo zajmuje się terapią zwierzęcych zachowań. Jego zadaniem jest określenie, co wpływa na niepożądane zachowania psa oraz w jaki sposób można znaleźć rozwiązanie problemu.

Problemy z psim pupilem mogą przybrać bardzo różną formę. Cześć właścicieli skarży się, że ich pies:

  • ciągnie na smyczy
  • nie wraca na zawołanie
  • jest lękliwy lub agresywny
  • niszczy lub brudzi w domu
  • ma zaburzenia łaknienia
  • inne

Indywidualne konsultacje behawioralne to idealna forma pomocy w takich przepadkach, ponieważ podczas nich rozwiązujemy problem konkretnego psa. Możliwe jest to dzięki wnikliwej analizie danego przypadku, obserwacji w miejscu, w którym pies przebywa stale, dojściu przy współpracy z właścicielem do źródła problemu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, uruchamiamy konsultacje on-line (Messenger, WhatsApp, Skype) w czasie których omawiamy problemy, z jakimi mierzą się psi opiekunowie, szukamy ich przyczyn, a także proponujemy odpowiednie metody pracy.

DLA KOGO: dla opiekunów psów w każdym wieku, którzy borykają się się z różnymi niepożądanymi zachowaniami swojego psa.

TERMINY: ustalamy indywidualnie.

ZAPISY: mailowo tresura.opole@gmail.com lub telefonicznie 602 624 260

Jak szybko można rozwiązać problem?

Długość trwania terapii jest uzależniona od podłoża i stopnia utrwalenia problemu oraz zaangażowania właściciela. W niektórych przypadkach konieczna jest również współpraca z lekarzem weterynarii. Odpowiednie kwalifikacje, rozległa wiedza i doświadczenie pozwalają nam uporać się nawet z bardzo trudnymi problemami.

Typowa konsultacja trwa około 1,5 godziny.

Cena konsultacji

  • na placu szkoleniowym: 200 zł
  • on-line: 200 zł
  • w miejscu zamieszkania (Opole) klienta 250 zł

Prowadząca

GRAŻYNA WILIŃSKA

Z miłości do zwierząt w 1994 roku założyłam Szkołę dla Psów LIM. Jestem absolwentką Animal Training Academy, behawiorystą Coape, wykładowcą TEB oraz trenerem i jako jedyna na Opolszczyźnie posiadam państwowe uprawnienia do szkolenia psów wydane przez Związek Kynologiczny w Polsce. Moim pierwszym profesjonalnie wyszkolonym psem był owczarek niemiecki (egzamin IPO 3 stopnia ), który dał początek mojej pasji. W przeszłości byłam opiekunem dwóch rottweilerów – Bartka i Maćka (egzamin PT z oceną doskonałą). W chwili obecnej mieszkam z adopciakiem psem Fidkiem i suczką rasy berbet Bonitą, oba towarzyszą mi na zajęciach.


Prowadząca

MAŁGORZATA FRĄCZ

Jestem pasjonatką i praktykiem szkolenia psów, a także wielką miłośniczką kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM pracuję od wielu lat. Zaczynałam jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Jestem właścicielką sześciu psów: sznaucera miniaturowego – Jasna, gryfonika brukselskiego- Antka, dwóch affenpinscherów- Felka i Koli, rosyjskiej bolonki kolorowej- Omara oraz chongqing doga- Yuuko, z którmi ćwiczę Nosework, Rally-O, Obedience oraz tropienie użytkowe. Z sukcesami wystawiam swoje psy na wystawach krajowych i międzynarodowych w Polsce i poza nią. Z wykształcenia jestem nauczycielem, co przekłada się na umiejętne i profesjonalne przekazywanie własnych doświadczeń oraz wiedzy, podczas prowadzonych zajęć.

Galeria:


Szkoła dla Psów LIM

Nie kupuj kota w worku!

Postaw na doświadczenie! Jako jedyni w Opolu możemy pochwalić się kadrą posiadającą uprawnienia Instruktora Szkolenia Psów przyznane przez ZKwP.

telefon: +48 602 62 42 60