Darmowe porady behawioralne

Nowe edycje:
MSdBZ 31.05.2024
Gab wet Izabeli Król 25.05.2024


Szkoła dla Psów LIM

Darmowe porady behawioralne

Co możesz zyskać ?

Jedną z form naszej działalności są porady behawioralne, a to nic innego jak terapia zaburzeń zachowania psów. Ta forma ma na celu pomóc właścicielom w codziennym obcowaniu ze swoim pupilem, pokazuje tworzenie prawidłowych relacji pies – człowiek, pies – pies, pies – inne zwierzęta.

Niektórych problemów z psem wymagają indywidualnego podejścia, dlatego konsultacje z psim behawiorystą polecamy głównie:

  • psom agresywnym i lękliwym
  • psom reaktywnym i łatwo pobudzającym się
  • psom w okresie rekonwalescencji

Co robić, gdy codzienny spacer z psem staje się udręką, kiedy pies swoim szczekaniem stawia pod znakiem zapytania sąsiedzkie relacje.  Kiedy nie wiesz jak poradzić sobie z problemem samodzielnie, przyjdź na odbywające się raz w miesiącu, bezpłatne konsultacje z psim behawiorystą.

Nasze doświadczenie skutkować będzie znalezieniem skutecznego sposobu aby pomóc psu, bo jego dobrostan fizyczny oraz psychiczny jest najważniejszy.

Cena:

  • BEZPŁATNE

Miejsce:

  • Gabinet weterynaryjny lek wet Izabeli Król  77 474 48 82
  • Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 77 454 59 02

Ze względu na dużą ilość chętnych, prosimy o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu. Zapisy odbywają się przez formularz, telefonicznie lub osobiście w w/w miejscu


Prowadząca

GRAŻYNA WILIŃSKA

Z miłości do zwierząt w 1994 roku założyłam Szkołę dla Psów LIM. Jestem absolwentką Animal Training Academy, behawiorystą Coape, wykładowcą TEB oraz trenerem i jako jedyna na Opolszczyźnie posiadam państwowe uprawnienia do szkolenia psów wydane przez Związek Kynologiczny w Polsce. Moim pierwszym profesjonalnie wyszkolonym psem był owczarek niemiecki (egzamin IPO 3 stopnia ), który dał początek mojej pasji. W przeszłości byłam opiekunem dwóch rottweilerów – Bartka i Maćka (egzamin PT z oceną doskonałą). W chwili obecnej mieszkam z adopciakiem psem Fidkiem i suczką rasy berbet Bonitą, oba towarzyszą mi na zajęciach.


Prowadząca

MAŁGORZATA FRĄCZ

Jestem pasjonatką i praktykiem szkolenia psów, a także wielką miłośniczką kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM pracuję od wielu lat. Zaczynałam jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Jestem właścicielką sześciu psów: sznaucera miniaturowego – Jasna, gryfonika brukselskiego- Antka, dwóch affenpinscherów- Felka i Koli, rosyjskiej bolonki kolorowej- Omara oraz chongqing doga- Yuuko, z którmi ćwiczę Nosework, Rally-O, Obedience oraz tropienie użytkowe. Z sukcesami wystawiam swoje psy na wystawach krajowych i międzynarodowych w Polsce i poza nią. Z wykształcenia jestem nauczycielem, co przekłada się na umiejętne i profesjonalne przekazywanie własnych doświadczeń oraz wiedzy, podczas prowadzonych zajęć.

Galeria:


Szkoła dla Psów LIM

Nie kupuj kota w worku!

Postaw na doświadczenie! Jako jedyni w Opolu możemy pochwalić się kadrą posiadającą uprawnienia Instruktora Szkolenia Psów przyznane przez ZKwP.

telefon: +48 602 62 42 60