Przygotowanie do egzaminu PT / BH

Udostępnij

W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy Państwa serdecznie na kurs przygotowujący do egzaminu zorganizowanego przez Związek Kynologiczny. Czas trwania kursu to 8 jednogodzinnych spotkań. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (weekendy), grupa max 3-4 pary. Kurs skierowany jest do osób, które ukończyły szkolenie podstawowe. Celem kursu będzie:

 

  • doskonalenie chodzenia przy nodze w kontakcie według schematu wymaganego na egzaminie 
  • praca nad regulaminowym aportem- również przy użyciu drewnianego koziołka
  • utrwalenie (ewentualnie korekta) pozostałych ćwiczeń wymaganych na egzaminie

 

Start: 16.04.2022

Miejsce: Szkoła dla Psów LIM , wjazd od ul. Strzeleckiej

Cena kursu: 400 zł

Skontaktuj się

Prowadzący


GRAŻYNA WILIŃSKA

Instruktor szkolenia psów, behawiorysta, członek Związku Kynologicznego w Polsce od 1990 roku. W 1995 roku wpisana na listę asystentów kynologicznych – specjalność praca psów towarzyszących i obronnych oraz eksterier owczarka niemieckiego. W 2005 została także wyróżniona Brązową Odznaką Honorową ZKwP. W latach 1994-2006 prowadziła kursy szkolenia psów na rzecz opolskiego Oddziału ZKwP (PT,IPO), natomiast w latach 2008-2010 pełniła funkcję Przewodniczącej Oddziałowej Komisji Szkolenia Psów w Opolu, a w latach 2011-2013 – Wiceprzewodniczącej. W okresie tym organizowała egzaminy PT i IPO, pokazy na wystawach krajowych i międzynarodowych, prowadziła porady w zakresie wychowania psa dla członków opolskiego Oddziału Związku Kynologicznego. Pod patronatem Animal Expert uczestniczy w programie „Doskonalenia umiejętności pracy ze zwierzętami z zaburzeniami behawioralnymi „.

MAŁGORZATA FRĄCZ

Pasjonatka i praktyk szkolenia psów, a także wielka miłośniczka kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM obecna od wielu lat. Zaczynała jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Chcąc przekuć pasję w doświadczenie, związane z pracą z psami, zaczęła poszerzać swoją wiedzę, wiążąc się z opolskim oddziałem Związku Kynologicznego w Polsce. W latach 2011-2013 pełniła w nim funkcję Przewodniczącej Komisji Szkolenia Psów. Obecnie jest asystentem kynologicznym o specjalnościach: eksterier Terierów Typu Bull oraz prób pracy i obedience.

Sprawdź na mapie