Rehabilitacyjny kurs dla psów z problemami

Udostępnij

Zapraszamy wszystkie psiaki z wszelkiego rodzaju problemami ( nadmierną wokalizacją, pilnowaniem zasobów, ucieczkami, wzmożoną ekscytacją …). Czas trwania kursu oraz ilość psów w grupie dostosujemy do możliwości Waszych pupili. O przyjęciu na kurs decyduje wcześniejsze spotkanie kwalifikacyjne przeprowadzone przez naszego behawiorystę. Zajęcia odbywać się będą na bezpiecznym, ogrodzonym terenie.

 

Start: 01.02.2020

 

Miejsce:

Szkoła Tresury Psów LIM
ul. Strzelecka 80 b
45-525 Opole

 

Cena kursu: 450 zł / 8 spotkań

Przed rozpoczęciem kursu odbędzie się spotkanie organizacyjne. Informację o terminie spotkania, będą mogli Państwo znaleźć w zakładce Aktualności.

 

Więcej o kursie "Pies Towarzyszący"

Prowadzący


Grażyna Wilińska

Jestem absolwentką Animal Training Academy, behawiorystą i trenerem, członkiem Związku Kynologicznego w Polsce od 1990 roku. W 1994 roku, po odbytym kursie, zdałam egzamin asystencki z wynikiem pozytywnym. Od 1995 roku jestem wpisana na listę asystentów kynologicznych - specjalność praca psów towarzyszących i obronnych oraz eksterier owczarka niemieckiego. W 1997 uzyskałam uprawnienia tresera, a w roku 2005 uchwałą Prezydium Związku Kynologicznego instruktora szkolenia psów.

Sprawdź na mapie