Perfekcyjny Pies Wrzesień 2020

Udostępnij

Szkoła dla Psów LIM zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji miesiecznego kursu Perfekcyjny Pies.
Jego celem będzie rozwijanie zdobytych wcześniej umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem:
⁃ chodzenia bez smyczy w kontakcie z przewodnikiem,
⁃ aportowania
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:
⁃ odpowiednio zbudowana motywacja,
⁃ opanowanie przez psa podstaw posłuszeństwa (elementy te nie będą na kursie kształcone i utrwalane).

Szkolenie oparte jest na metodzie klikerowej.

Start: 19.09.2020

Miejsce: 

Szkoła dla Psów LIM
Wjazd od ul. Strzeleckej
Opole

Cena kursu: 300 zł

 

Zapraszamy również do skorzystania z szerokiej gamy zajęć oferowanych przez naszą Szkołę – szczegółowe informacje na temat aktualnych i planowanych kursów oraz konsultacji znajdują się na stronie internetowej Szkoły.

Prowadzący


GRAŻYNA WILIŃSKA

Instruktor szkolenia psów, behawiorysta, członek Związku Kynologicznego w Polsce od 1990 roku. W 1995 roku wpisana na listę asystentów kynologicznych – specjalność praca psów towarzyszących i obronnych oraz eksterier owczarka niemieckiego. W 2005 została także wyróżniona Brązową Odznaką Honorową ZKwP. W latach 1994-2006 prowadziła kursy szkolenia psów na rzecz opolskiego Oddziału ZKwP (PT,IPO), natomiast w latach 2008-2010 pełniła funkcję Przewodniczącej Oddziałowej Komisji Szkolenia Psów w Opolu, a w latach 2011-2013 – Wiceprzewodniczącej. W okresie tym organizowała egzaminy PT i IPO, pokazy na wystawach krajowych i międzynarodowych, prowadziła porady w zakresie wychowania psa dla członków opolskiego Oddziału Związku Kynologicznego. Pod patronatem Animal Expert uczestniczy w programie „Doskonalenia umiejętności pracy ze zwierzętami z zaburzeniami behawioralnymi „.

MAŁGORZATA FRĄCZ

Pasjonatka i praktyk szkolenia psów, a także wielka miłośniczka kotów i koni. W Szkole dla Psów LIM obecna od wielu lat. Zaczynała jako kursantka, szkoląc swojego Amerykańskiego Staffordshire Teriera – Lestera i zdając z nim egzamin PT. Chcąc przekuć pasję w doświadczenie, związane z pracą z psami, zaczęła poszerzać swoją wiedzę, wiążąc się z opolskim oddziałem Związku Kynologicznego w Polsce. W latach 2011-2013 pełniła w nim funkcję Przewodniczącej Komisji Szkolenia Psów. Obecnie jest asystentem kynologicznym o specjalnościach: eksterier Terierów Typu Bull oraz prób pracy i obedience.